Dziesięć lat temu lustrzane światło opierało się na instynkcie samozachowawczym dla poziomu usług, jego spojrzeniu na znakomicie wyglądający, ale wydajny produkt i jego ducha przedsiębiorczości, aby stać się wiodącą firmą na rynku, jaką jest dzisiaj.


Vincent Chan, prezes Mirror Light, poświęcił się innowacyjnemu oświetleniu łazienki. Z jego pasją, Vincent jest podekscytowany dostarczając swoją wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim entuzjazm dla branży łazienkowej. Jak wskazano, Mirror Light ceni każdego partnera biznesowego jako najdroższego przyjaciela, jako że ludzie potrzebują świeżego powietrza, aby żyć wsparciem. "Wielu ludzi ma błędne wyobrażenie o tym, co stanowi szczęście, nie jest ono osiągane przez samozadowolenie, ale przez wierność celowi."


Wypełnienie korzyści ekonomicznych mutuli nie będzie po prostu rozumiane jako cel, do którego dąży Miror Light. Stabilny i długotrwały związek jest tym, na czym zawsze skupia się Miror Light. Razem z Mirror Light, Twórzmy życie w oświetleniu.


DSC_0002.JPG