Charlotte Mild-Steel Lustro Szafka ze światłami

Aby zobaczyć ten uroczy oświetlony lustrzane szafki łazienkowej w łazience jest najlepszą rzeczą do zrobienia każdego ranka. Doskonale nadaje się do dostarczania światła na twarz dla...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Aby zobaczyć ten uroczy oświetlonylustrzana szafka łazienkowaw łazience jest najlepszą rzeczą do zrobienia każdego ranka. Doskonale nadaje się do dostarczania światła twarzy do nakładania makijażu, wyrywania brwi lub golenia. Produkty łazienkowe mogą być przechowywane w szafce, pozostawiając bałagan w łazience za darmo. Ta praktycznaSzczupłaMedycynySzafkabędzie absolutnie ozdobić łazienkę, dzięki czemu wygląda na większą.


Ta szafka ma dwustronne drzwi lustrzane, które pozwalają zobaczyć siebie podczas wyszukiwania przedmiotów w środku. Świetnie nadaje się do oglądania siebie rano podczas golenia lub nakładania makijażu.


Półki są regulowane, co pozwala wybrać, gdzie są one cytowane wewnątrz. Doskonale nadaje się do zapewnienia oświetlenia twarzy i przechowywania poza zasięgiem wzroku wszystkich przyborów toaletowych. Możesz wybrać, aby ta szafka z lub bez i wbudowany w punkt golarki, który znajduje się w górnej części szafy.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ 


Q1. Czy materiał jest przyjazny dla środowiska?

Tak, wszystkie są przyjazne dla środowiska.

 

Q2.Jak długo trwają światła LED?

Diody LED są zaprojektowane tak, aby wytrzymać około 120 000 godzin.

 

Q3.Jak długo trwa przetwarzanie zamówienia?

To trwa około 60 dni dla pierwszego zamówienia & 45days dla ponownego zamówienia.

 

w IV kwartale.Jak niski jest porządek próbkowania?

Trwa około 3 lub 4 tygodni dla zamówienia próbki, zależy od tego, ile próbek można zamówić.

 

P5.Czy mogę zaprojektować własną paczkę?

Tak! Możemy sprawić, by pakiet był podstawą twoich wymagań.

 

w 6.Czy oferujecie gwarancję dla produktów?

Tak! Oferujemy 5-letnią gwarancję i bezpłatne części zamienne.Hot Tags: charlotte mild-steel lustro szafka ze światłami, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, niska cena, dostosowane

Zapytanie

You Might Also Like