Podświetlane lustro

- May 31, 2019-

Podświetlane lustro


Jesteśmy niezadowoleni z tradycyjnego lustra, ponieważ gdy patrzymy w lustro w bardzo niewielkiej odległości, widzimy opary, a nie siebie. A pojawienie się technologii przeciwmgielnej to wspaniały wynalazek, nazwaliśmy go odmgławiaczem lub odmgławiaczem. Nie musimy martwić się o opary.

Czy zaczynasz się teraz ekscytować? proszę nie, powinieneś być podekscytowany tym, co powiem poniżej.  

1559290691(1).jpg 

Na przykład powiem ta wspaniała technologia została przyjęta do naszego podświetlanego lustra w łazience! Wydać okrzyk radości!

Na przykład ponownie, wszystkie nasze lustra podświetlane w łazience mogą dodać odmgławiacz! Wydać okrzyk radości!

Poza tym nasze podświetlane lustro w łazience ma również wiele zalet, a największą zaletą jest dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Różne obszary mają różne wymagania, a my jesteśmy profesjonalnym producentem, musimy dołożyć wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania .

 

l   Rozmiar lub kształt dostosowane.

1. 700 * 500, 1200 * 600, 600 * 900 lub 700 * 1200, możesz wybrać odpowiedni rozmiar i wszystkie rozmiary, które możemy zrobić. Fajne.

2. Można również wykonać okrągły kształt, Dia 500 lub Dia 700. Jeśli nie masz pojęcia o rozmiarze, to nie ma znaczenia, możemy zaoferować Ci profesjonalne porady, a my mamy kilka regularnych rozmiarów dla twojego odniesienia.

 

1559290730(1).jpg 

l Funkcja dostosowana.

1. To nie tylko lustro, ale także światło. Miękkie światło jest najlepszym wyborem, gdy bierzesz kąpiel, możesz po prostu włączyć lustro, co zapewni wystarczającą ilość światła.

2. To nie tylko lusterko LED, ale także twoja pozytywka. Posiada system Bluetooth, dzięki któremu możesz cieszyć się ulubioną muzyką podczas kąpieli, gdy telefon łączy się z lustrem. To jest bardzo miłe.

3. To nie tylko pozytywka , ale także gniazdo golarki, port ładowania USB. Możesz ładować golarkę lub telefon podczas kąpieli.

 

Czy to zbyt rozważne? A nasze podświetlane lustro łazienkowe zostało zaprojektowane z myślą o wodoodporności (IP44), jest bezpieczne.

 

1559290764(1).jpg 

 

Oprócz lustra w łazience, możesz umieścić go wszędzie w pokoju. Jak już powiedzieliśmy, rozmiar jest dostosowany, mamy klientów, którzy dostosowali duże podświetlane lustro jako lustro do garderoby, ma ono około 170 cm * 80 cm. Czuję się podekscytowany, kiedy codziennie wyobrażam sobie, że mogę używać dużego lusterka do ubrań, co o tym sądzisz?

1559290776(1).jpg 

 

Proszę powiadomić, jeśli jakieś naruszenie, dziękuję!

2019.05.31